ABD’de Belediye Başkanı Her Haneye Kripto Para Dağıtacak

Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart, Cool Valley’deki her haneye 1.000 dolar değerinde Bitcoin vermeyi planlıyor. Bitcoin eğitimleri de vermeyi planlayan Stewart, bu fikrinin beklediğinden daha fazla ilgi çektiğini belirtiyor.  Dünyanın dört bir yanında popüler olan kripto paralar, ABD’de Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart’ın aklına farklı bir fikir getirdi. Colley Valley’deki her haneye 1.000 dolarlık Bitcoin dağıtacağını açıklayan Stewart, buradaki herkese de Bitcoin eğitimi verecek.  <strong>Bitcoin Eğitimleri Verilecek</strong>   Stewart’ın açıklamasına göre Bitcoin airdrop’unun dağıtım lojistiği henüz tamamlanmadı. Başkanın planı, öncelikle konut sakinlerinin Bitcoin’i öğrenmeleri için eğitimler düzenlemek. Belediye başkanı, “İnsanların kendi Bitcoin’lerini mümkün olduğunca çabuk saklamalarını sağlayacağız.” dedi.  Belediye Başkanı Stewart ayrıca vatandaşların BTC’lerini belirli bir süre tutmayı tercih ederlerse daha büyük bir Bitcoin ödemesi almalarına izin vermeyi planlıyor. Başkan Stewart ayrıca yakın zamanda yönetimi altında yaklaşık 2 milyar dolarlık varlığa sahip yerel bir banka olan Midwest Bank Center Danışma Kuruluna katıldı. Yakında şehirde Bitcoin dostu bir bankanın yanı sıra madencilik tesisleri ve etkinlikleri gibi diğer çekici Bitcoin iş fırsatlarını görmeyi umuyor.  <strong>Hikaye Ummadığım Şekilde Popüler Oldu</strong>   Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart Cointelegraph’a verdiği demeçte, “Şu an itibarıyla proje hane başına 1.000 dolar için tamamen finanse ediliyor” dedi. Kasabanın bağış hedeflerini aştığını belirten Başkan, ”Hikaye hiç ummadığım bir şekilde çok popüler hale geldi” dedi. Belediye Başkanı, Cool Valley’deki enerji tasarrufu girişimlerini keşfetmek için alınan ek bağışları da kullanmayı planlıyor.  Bitcoin Magazine’e bir röportaj veren Stewart, Bitcoin’i kasabanın rezervine koymanın zorluklarını söyledi. Başkan ayrıca eğitim lojistiğini çözmek ve 1.500 konuta Bitcoin erişimi sağlamak istiyor.  Bitcoin’in daha da yaygınlaşmasının beklenildiği son dönemde Jayson Stewart’ın imza attığı gibi özel sürprizlerin de artacağı tahmin ediliyor. Bitcoin ve kripto para sektörünün yeni bir kapı açacağını erken fark eden herkes, Stewart’ın da dediği gibi yeni iş fırsatlarına yelken açacak. Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart, Cool Valley’deki her haneye 1.000 dolar değerinde Bitcoin vermeyi planlıyor. Bitcoin eğitimleri de vermeyi planlayan Stewart, bu fikrinin beklediğinden daha fazla ilgi çektiğini belirtiyor.

Dünyanın dört bir yanında popüler olan kripto paralar, ABD’de Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart’ın aklına farklı bir fikir getirdi. Colley Valley’deki her haneye 1.000 dolarlık Bitcoin dağıtacağını açıklayan Stewart, buradaki herkese de Bitcoin eğitimi verecek.

Bitcoin Eğitimleri Verilecek

Stewart’ın açıklamasına göre Bitcoin airdrop’unun dağıtım lojistiği henüz tamamlanmadı. Başkanın planı, öncelikle konut sakinlerinin Bitcoin’i öğrenmeleri için eğitimler düzenlemek. Belediye başkanı, “İnsanların kendi Bitcoin’lerini mümkün olduğunca çabuk saklamalarını sağlayacağız.” dedi.

Belediye Başkanı Stewart ayrıca vatandaşların BTC’lerini belirli bir süre tutmayı tercih ederlerse daha büyük bir Bitcoin ödemesi almalarına izin vermeyi planlıyor. Başkan Stewart ayrıca yakın zamanda yönetimi altında yaklaşık 2 milyar dolarlık varlığa sahip yerel bir banka olan Midwest Bank Center Danışma Kuruluna katıldı. Yakında şehirde Bitcoin dostu bir bankanın yanı sıra madencilik tesisleri ve etkinlikleri gibi diğer çekici Bitcoin iş fırsatlarını görmeyi umuyor.

Hikaye Ummadığım Şekilde Popüler Oldu

Missouri Belediye Başkanı Jayson Stewart Cointelegraph’a verdiği demeçte, “Şu an itibarıyla proje hane başına 1.000 dolar için tamamen finanse ediliyor” dedi. Kasabanın bağış hedeflerini aştığını belirten Başkan, ”Hikaye hiç ummadığım bir şekilde çok popüler hale geldi” dedi. Belediye Başkanı, Cool Valley’deki enerji tasarrufu girişimlerini keşfetmek için alınan ek bağışları da kullanmayı planlıyor.

Bitcoin Magazine’e bir röportaj veren Stewart, Bitcoin’i kasabanın rezervine koymanın zorluklarını söyledi. Başkan ayrıca eğitim lojistiğini çözmek ve 1.500 konuta Bitcoin erişimi sağlamak istiyor.

Bitcoin’in daha da yaygınlaşmasının beklenildiği son dönemde Jayson Stewart’ın imza attığı gibi özel sürprizlerin de artacağı tahmin ediliyor. Bitcoin ve kripto para sektörünün yeni bir kapı açacağını erken fark eden herkes, Stewart’ın da dediği gibi yeni iş fırsatlarına yelken açacak.

Etiketler:

Yorum Yap