Bitlo

bitlo bitcoin cüzdanıŞubat 2018’de hizmet vermeye başlayan Bitlo, klasik bir kripto para cüzdanı olarak hizmet vermeye başladı. Kurucu ekibi ve amaçlarını şeffaf bir şekilde paylaşan Bitlo, referans sistemi ile daha çok müşteri kazanmayı amaçlıyor.

Türkiye’de hizmet veren kripto para borsaları ilk etapta sadece Bitcoin ile işlem görüyorlardı. Bitlo’nun da hizmet vermeye başladığı dönem önceliği Bitcoin’di. Daha sonrasında siteye yeni kripto paralar dahil oldu.

Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum ve Ripple gibi kripto paraları site üzerinden satın alma şansınız bulunuyor. İlerleyen dönemlerde farklı kripto paraların da siteye eklenmesi bekleniyor.

Güvenilirlik

2018 yılının başında piyasaya giriş yapan kripto para cüzdanlarından Bitlo, hizmet vermeyen Binans olarak başlamıştı. Binance’nin Türkçeleştirilmiş versiyonu olarak dikkat çekme çalışan site, bunda pek de amacına ulaşamadı ve isim değişikliğine gitti. Bitlo ismine geçen site, Bitlo Teknoloji A.Ş olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Bitlo’nun kurucuları da sitede yer alıyor. Espor Federasyon Başkanı olan Alper Afşin Özdemir ile birlikte Hakan Baş ve Mustafa Alpay’ın kurduğu site hakkında henüz herhangi bir şikayet olmaması da sitenin işini iyi yaptığını kanıtlıyor. İlerleyen yıllarda da çizgilerini bozmayacaklarını tahmin ediyoruz.

Sportsbet Üyelik

Hesap Açma

Birçok Bitcoin borsasına bağlandığınız anda hızlı bir şekilde üye olma fırsatınız bulunuyor. Hem sağ bölümde karşınıza çıkan formu dolduruyor ve ilgili sitelere üye oluyorsunuz. Bitlo’da da kısa sürede üye olma şansı kullanıcılara tanınmış durumda.

Bitlo’ya bağlandığınız anda sağ bölümde üyelik formunu göreceksiniz. Oldukça sade bir form ile kullanıcılarının karşısına çıkan Bitlo, bu noktada ad, soyad, cep telefonu numarası, şifre gibi bilgiler istiyor. Bu bilgileri girdikten sonra Bitlo üyesi olarak kripto para satın almaya başlayabilirsiniz.

Bitcoin Satın Alma

Son dönemde kripto para borsalarının büyük bir bölümü Banka Havalesi yönteminin yanına yeni bir yöntem eklemeye gayret gösteriyor. Bu sayede Bitlo’nun da bu yönde çalışmaları geçtiğimiz aylarda sonuç verdi. Siteden Bitcoin satın almak için Banka Havalesi veya Papara yöntemleriyle yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Diğer yandan Papara ile yatırımlarda %1 oranında bir komisyon vermek durumundasınız.

Siteye bu yöntemlerle yatırım yaptıktan sonra Bitcoin satın alma ekranına giriyorsunuz. Bu ekrandan 100 TL’den başlayan fiyatlarla Bitcoin satın alabilirsiniz. Aldığınız Bitcoin’i de dilediğiniz bahis sitesine gönderebilirsiniz.

Bitcoin Satma

Bitcoin satmak ve bu sattığınız Bitcoin’i kişisel hesabınıza çekmek için hesabınızı onaylamanız gerekiyor. İkametgah ve kimlik bilgilerini siteye gönderdikten sonra maksimum 100.000 TL olarak çekim yapabiliyorsunuz.

Bitcoin sattıktan sonra hesabınıza TL yükleniyor ve bu TL’yi dilerseniz Papara dilerseniz de Banka Havalesi yöntemiyle çekebiliyorsunuz. İşlemlerin 30 dakika içinde sonuçlandığı belirtilmiş. Alt sınır hakkında sitede herhangi bir bilgi bulunmasa da minimum 100 TL olarak çekim yapabileceğinizi tahmin ediyoruz.

Yorum Yap