Vebitcoin

vebitcoin bitcoin cüzdanıKomisyonları kaldırarak dikkat çekmeye çalışan Vebitcoin, diğer kripto paralara nazaran biraz daha karmaşık görüntüye sahip. Özellikle kripto para dünyasına hakim olmayanlar için kullanımı zor bir site olan Vebitcoin’in genel özelliklerini sizler için araştırdık.

Vebitcoin’de listelenen kripto paraların sayısı oldukça az. Bitcoin ve TUSD dışında herhangi bir kripto para bulunmuyor. TUSD’un fiyatının sabit olduğunu düşündüğümüzde de yatırım yapılacak tek kripto paranın Bitcoin olduğu söylenebilir. Diğer yandan birçok kripto paranın fiyat analizine, grafiklerine ve benzeri bilgilerine siteden erişim sağlama şansınız bulunuyor.

Güvenilirlik

Site tasarımını gören birinin Vebitcoin’e güven duyması çok kolay değil. Diğer yandan aslında sitenin güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. Site hakkında herhangi bir şikayete rastlamıyoruz. Bunun yanında Vebitcoin’in Muğla Vergi Dairesine kayıtlı bir şirket olduğu biliniyor.

Sitenin Vebitcoin Teknoloji Danışmanlık ve Dış Ticaret A.Ş’nin bir ürünü olduğunu görüyoruz. Hakkımızda bölümünde de gerekli bilgiler paylaşılmış. Muğla’dan dünyaya uzanan en sıra dışı kripto para borsası mottosuyla yola çıkan site, zaman zaman üniversite konferanslarına da sponsor oluyor. Kısacası; çok ciddi bir soruna rastlamıyoruz.

Sportsbet Üyelik

Hesap Açma

Vebitcoin’e bağlanan bir yatırımcı siteye kısa sürede üye olma şansı yakalayacak. Sağ üst köşede yer alan kayıt ol bağlantısına tıklayan biri, karşısına çıkan formu doldurarak Vebitcoin üyesi olabilir ve oyunlarını oynamaya başlayabilir.

Vebitcoin’in üyelik formunda e-mail adresi, kullanıcı adı ve şifre bilgileri isteniyor. Daha sonrasında e-mail adresinize bir aktivasyon linki gönderiliyor. Bazı durumlarda bu aktivasyon linkinin spam bağlantısına düştüğü de olabiliyor. Bu linke tıkladıktan sonra Vebitcoin üyesi olarak Bitcoin satın alma işlemini başlatabilirsiniz.

Bitcoin Satın Alma

Bitcoin satın alabileceğiniz yerlerin sayısı arttıkça artıyor. Bununla birlikte bu siteler, fark yaratmak adına yeni ödeme yöntemlerini kullanıcılarının huzuruna çıkarıyor. Bu ödeme yöntemlerinin başında da Papara geliyor. Vebitcoin, Banka Havalesi yönteminin yanına Papara yöntemini eklemiş durumda. Bu yöntemlerle minimum 250 TL olarak yatırımlarınızı yapabilir ve Bitcoin satın alabilirsiniz.

Yatırım yaptıktan sonra Bitcoin satın alma ekranına geçiş yapmanız gerekiyor. Bu ekranda hesabınızdaki tutarı yazıp Bitcoin satın alabiliyorsunuz. Son derece basit bir işlem ile kullanıcılarının karşısına çıkan sitenin tasarımı sebebiyle bir süre sorun yaşayabilirsiniz.

Bitcoin Satma

Vebitcoin’de bulunan Bitcoin’i satma veya bir bahis sitesine gönderme işlemi de son derece basit ama başta da belirttiğimiz gibi sitenin tasarımı birçok kripto para borsasından farklı. Bu yüzden ilk etapta zorlanabilirsiniz.

Hesabınızda bulunan Bitcoin’i Bitcoin sat işleminden TL’ye dönüştürebiliyorsunuz. Daha sonrasında Banka Havalesi yöntemiyle bu hesabınızdaki parayı minimum 250 TL olmak şartıyla hesabınıza çekebilirsiniz. Limitler geçtiğimiz yıllarda 500 TL civarındaydı. İlerleyen haftalarda biraz daha düşük limitlerle kullanıcılarının karşılarına çıkabileceklerini tahmin ediyoruz. Çekim işlemleri mesai saatleri için 1 saatte sonuçlanıyor.

Yorum Yap