Kripto Para Borsası OKX Türkiye’de Ofis Açmayı Planlıyor

Kripto Para Borsası OKX Türkiye’de Ofis Açmayı PlanlıyorDünyaca ünlü kripto para borsası OKX, Türkiye’de ofis açmayı planlıyor. Bu ofis sayesinde Türkiye’deki konumunu güçlendirmeyi hedefleyen OKX, Türkiye’nin kripto para sektörü için önemli bir konumda olduğuna inanıyor.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından OKX, Türkiye’deki kripto para kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul’da bir ofis açacağını duyurdu. Koin Bülteni’nin haberine göre OKX, Türkiye’nin kripto para ekosisteminde önemli bir rol oynadığını ve OKX’in Türkiye özelindeki topluluk bilincini ve konumunu güçlendirmeyi hedeflediğini belirtti.

OKX İstanbul Summit 2023’te Yer Alacak

OKX’in Türkiye pazarına giriş yapmasının bir başka göstergesi de Blockchain Economy İstanbul Summit 2023’te OKX’in üst düzey yöneticilerinin konuşmacı olarak yer alması. OKX Başkanı Hong Fang, İnovasyon Direktörü Jason Lau ve Pazarlama Direktörü Haider Rafique, 10-11 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek etkinlikte Türkiye’nin Web3 ve blokzinciri inovasyonu potansiyeli hakkında görüşlerini paylaşacak.

Türkiye Pazarı Bizim İçin Önemli

OKX Başkanı Hong Fang, yaptığı açıklamada, Türkiye’nin kripto para sektöründe büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve OKX’in Türk kullanıcılarına finansal geleceklerinin kontrolünü vermeyi amaçladığını söyledi. Fang, şunları ekledi:

“Türkiye bizim için önemli bir pazar ve kullanıcılarımızla güçlü ilişkiler kurmaktan ve kripto ekosisteminin gelişimine katkıda bulunmaktan heyecan duyuyoruz. Türkiye’de ofis açmak OKX için çok önemli bir adım.”

OKX Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau da Türkiye’nin kriptoya karşı güçlü iştaha sahip kullanıcı tabanıyla önemli bir inovasyon ve blokzinciri merkezi haline geldiğini belirterek, Türkiye’de fiziksel bir varlık oluşturmanın Türk kullanıcılarının ihtiyaçlarını daha iyi anlamalarına ve kripto topluluğunun büyümesine katkıda bulunmaya yardımcı olacağına inandıklarını ifade etti.

OKX Hakkında

OKX, gelişmiş finansal hizmetlere sahip yenilikçi bir kripto para borsasıdır. OKX, akıllı ticaret ve yatırım için ihtiyacınız olan her şeyin sağlanması adına blok zinciri teknolojisine güveniyor.

OKX’te yüzlerce token ve ikili alım satımın keyfini çıkarma imkanı yatırımcıları bekliyor. OKX ile işlem hacmine göre en önde gelen kripto borsalarından birine katılabilirsiniz. OKX, 100’den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya hizmet veriyor. Spot, marjin, vadeli işlemler, opsiyonlar, sürekli swap işlemler, DeFi, borç verme ve madencilik işlemlerini OKX’te yapmak mümkün.

Etiketler:

Yorum Yap