Bayebit

bayebit bitcoin cüzdanı2018 yılının son döneminde hizmet vermeye başlayan Bayebit, yenilikleriyle kripto para tutkunlarının favori borsalarından biri oldu. Son dönemde birçok kripto para ile işlem gören Bayebit’in verdiği hizmetleri sizler için araştırdık.

Bayebit, kripto paraların en popüler olanı Bitcoin ile yola çıktı. Daha sonrasında neredeyse her hafta yeni bir kripto para sitedeki yerini aldı. Kendi adlarına Baye Coin adında bir kripto para da çıkaran sitede; Ethereum, Litecoin, Ripple, Tron, Stellar ve Dogecoin gibi kripto paralar da yer alıyor.

İlerleyen günlerde birkaç sürprizle daha kullanıcılarının karşısına çıkması beklenen Bayebit’in hizmetlerinden memnun kalacağınızı tahmin ediyoruz.

Güvenilirlik

Bayebit hakkında yapılan yorumların tamamı olumlu. Bu çizgilerini bozmadıkları takdirde piyasada kalıcı olabileceklerini tahmin ediyoruz. Bunun yanında sitenin Hürtek Bilişim ve Teknoloji A.Ş’nin bir ürünü olduğundan bahsediliyor.

Olumlu yorumların bir hayli fazla olduğu Bayebit’in Alemdağ Vergi Dairesine kayıtlı olduğunu görüyoruz. Birtakım vergi numaraları ve benzerleri paylaşılmış. Bu da Bayebit’in güvenilir olduğunu kağıt üzerinde de kanıtlayan unsurların başında geliyor. Digiturk ve Dsmart ile anlaşmaları bulunan site, sorunsuz bir kripto para borsası imajını fazlasıyla veriyor. Sizlerin site hakkında şikayetleri varsa bu şikayetlerinizi bu sayfa altında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sportsbet Üyelik

Hesap Açma

Pratik ve yenilikçi bir kripto para borsası olan Bayebit’e bağlanan bir kripto para yatırımcısı sitenin kullanışlı olduğunu fark edecek. Sitenin hizmetlerini test etmek ve kripto para satın almak için sağ üst köşedeki üye ol butonuna tıklamanız yeterli. Karşınıza çıkan formu doldurduktan sonra Bayebit üyesi olacaksınız.

Bayebit’in üyelik formunda birçok sitede olduğu gibi sadece 4 bilgi isteniyor. Ad, soyad, e-mail adresi ve cep telefonu numaranızı girdikten sonra sitede kullanacağınız şifreyi belirliyorsunuz. Eksiksiz bilgi girişi yaptıktan sonra Bayebit’te kripto para satın alma işlemine başlayabilirsiniz.

Bitcoin Satın Alma

Bayebit’te birçok siteden farklı olarak Kredi Kartı ile Bitcoin satın alma imkanı bulunuyor. Banka Havalesi, Papara ve Kredi Kartı ile Bayebit hesabınıza yatırım yapabilir ve bu yatırımlarınızla siteden Bitcoin satın alabilirsiniz.

TL olarak yatırım yaptığınız hesaptan Bitcoin satın almak için Bitcoin satın al ekranına geçiyorsunuz. Hesabınızdaki tutarı yazıp bu parayı Bitcoin’e dönüştürebilirsiniz. İşlem son derece basit. Bunun yanında sitenin kullanışlı olması da birçok kişinin işini kolaylaştırıyor.

Bitcoin Satma

Bayebit’te Bitcoin satmak için Bitcoin sat ekranına geçiş yapıyorsunuz. Buradaki Bitcoin tutarını girerek bu parayı TL’ye dönüştürebilirsiniz. Diğer kripto paralara geçiş yapmak istiyorsanız da bu ekrandan bunu yapabiliyorsunuz.

Sattığınız Bitcoin’leri kişisel hesabınıza Banka Havalesi yöntemiyle çekebilirsiniz. Kimlik ve hesap bilgilerinizi paylaşamamanız durumunda gün içinde maksimum 250 TL’lik çekim yapabilirsiniz. Hesabınızı onaylatmanız durumunda ise 100.000 TL’ye kadar çekim yapma şansınız bulunuyor. %0.35 oranında bir komisyon da bu çekim esnasında hesabınızdan düşülüyor.

Yorum Yap