Sorare NBA ile Anlaşma İmzaladı

Sorare NBA anlaşmasıNFT ile fantezi sporları harmanlayan Sorare, NBA ile anlaşma imzaladı. Geçtiğimiz aylarda MLB üzerinden fantezi oyunları başlatan Sorare, NBA sezonu öncesinde fantezi basketbola yeni bir boyut kazandırmayı hedefliyor.

Dünyanın en büyük fantezi oyun platformu Sorare, durağan geçen ayların ardından önemli bir hamleye imza attı. “Cezbediciliğini yitiriyor mu?” sorularının sorulmaya başladığı dönemde NBA ile anlaşma imzalandığı duyuruldu. Yeni sezon öncesinde NBA ile anlaşma imzalayan Sorare, bu anlaşmayla fantezi oyun çeşitliliğini arttırmış oldu.

Geçtiğimiz Aylarda Fantezi Beyzbol Başladı

Sorare, fantezi futbol oyunları açısından en önemli noktada yer alıyor. Halen yeteri kadar üyesi bulunmadığı için zaman zaman fiyat noktasında sorunlar yaşansa da çeşitliliği arttırmaktan çekinmiyorlar. Ödül havuzunu arttırarak geçtiğimiz günlerde bir hamle yapan Sorare, birkaç ay öncesinde MLB ile anlaşma imzalandığını duyurmuştu. Sorare, bu sayede futbolun yanına beyzbolu dahil etmişti.

Sorare’nin yeni hamlelere imza atması bekleniyordu. Bu hamle çok gecikmeden karşılığını buldu. NBA ile anlaşma imzalayan Sorare, yeni sezon öncesinde fantezi basketbol oyununu sporseverlerle buluşturacak.

Sorare Nedir?

Sorare, Ethereum tabanlı bir fantezi futbolu oyunudur. Piyasaya çıkışı futbol tabanlı olan oyun, Fransa’da geliştirilmiştir. Futbolda her geçen gün büyüyen ve piyasanın lideri konumuna gelen Sorare, geçtiğimiz aylarda MLB ile anlaşma imzalamıştır. Böylece beyzbol tutkunlarını da kendine çeken Sorare’nin NBA ile anlaşma imzalaması, şirketin büyüklüğünü de gözler önüne sermiştir.

Ethereum satın alıp, Sorare’ye bu parayı Metamask üzerinden göndererek işlem yapabiliyorsunuz. İlgi çekici şirketin kredi kartı ile yatırım kabul ettiği de görülüyor. Öte yandan şirketin Ethereum fiyatının dalgalanmalarından kullanıcıların etkilenmemesi için parayı sabitleme özelliğini de devreye sokması bekleniyor.

Fantezi futbol, fantezi beyzbol ve şimdi de fantezi basketbol platformuna dönüşen Sorare’nin önümüzdeki aylarda farklı spor branşlarıyla anlaşmalar imzalayabileceği tahmin ediliyor. Öte yandan Sorare’nin airdrop verme ihtimali de mevcut. Önümüzdeki aylarda Sorare’de yeni gelişmelerin yaşanması bekleniyor.

Etiketler:

Yorum Yap