Socios.com Philadelphia 76ers ile Ortaklık Kurdu

Socios.com Philadelphia 76ers ile Ortaklık KurduSpor sektöründe faaliyet gösteren Blockchain şirketi Socios.com, ABD pazarına giriş yaptı. Socios.com’un yeni ortağı Philadelphia 76ers oldu.

Spor sektöründe faaliyet gösteren blockchain şirketi Socios.com, perşembe günü Philadelphia 76ers ile anlaşmaya vardığını açıklayarak NBA’deki ilk ortaklığını duyurmuş oldu. Socios.com, ABD pazarındaki çalışmalarını bu yıl hızlandırmaya başlamıştı.

Şirketin perşembe günkü duyurusuna göre Philadelphia 76ers’ın sahasındaki reklam panolarında Socios.com’un logosu görülmeye başlayacak. Socios.com; Philadelphia 76ers’ın Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlardaki paylaşımlarında da yer alacak.

Philadelphia 76ers CRO’su Katie O’Reilly, “Socios.com ile ortaklık kuran ilk NBA takımı olmaktan ötürü heyecan duyduklarını” açıkladı. Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus da bunun “heyecan verici bir ortaklığın başlangıcı” olduğunu ekledi.

Madrid, İstanbul, Sao Paulo ve Buenos Aires gibi şehirlerde ofisleri bulunan şirket, yakın zamanda Kuzey Amerika’da da bir ofis açmayı planlıyor. Socios.com, Kuzey Amerika pazarına 50 milyon dolar yatırım yapacağını açıklamıştı.

Dünyanın Dört Bir Yanında Hizmet Veriyor

Her geçen gün biraz daha büyüyen Blockchain ve kripto para sektörünün önemli firmalarından biri Socios.com. Son dönemde taraftar tokenleriyle dikkat çeken Socios.com, Türkiye’de de faaliyet gösteriyor. Galatasaray, Trabzonspor gibi kulüplerin taraftar tokenlerini Socios.com’da bulabiliyorsunuz.

İlerleyen dönemlerde Türkiye’de taraftar tokeni çıkaracak ve Socios.com ile anlaşma imzalayacak kulüplerin sayısının artması bekleniyor. Dünyaca ünlü Juventus, Paris St Germain, Roma, Atletico Madrid gibi kulüpler de Socios.com ile anlaşma imzalamış durumdalar. Bu kulüplere NBA ekiplerinden Philadelphia 76ers da eklenmiş oldu.

Türkiye’de Taraftar Tokenler Nereden Alınır?

Türkiye’de şu an için taraftar tokenlere biraz mesafeli yaklaşılıyor. Öte yandan Paribu borsasında bu tokenler kendine yer bulmuş durumda. Atletico Madrid, Juventus, Galatasaray, Roma, Trabzonspor ve daha birçok taraftar tokenini buradan satın alabilirsiniz.

Taraftar tokenleri listeleyen borsaların da önümüzdeki dönemlerde artması bekleniyor. Hem kulüplere hem de yatırımcılara büyük katkı sağlama ihtimali bulunan taraftar tokenlerin yerel boyutta olanları ise Bitci.com’da listeleniyor. Eskişehirspor, Karşıyaka gibi kulüplerin tokenlerine de bu platformdan erişim sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yap