BTCTürk Ödenmiş Sermayesini Arttırıyor

BTCtürk Milli Takımlar sponsoruTürkiye’deki en başarılı kripto para borsalarından BTCTürk, kripto para pazarına duyduğu güveni sermaye arttırarak kanıtlıyor. Ödenmiş sermayesi 9 milyon TL olan şirket, bu miktarı 15 milyon TL’ye çıkarmaya karar verdi.

En popüler kripto para borsaları arasında yer alan ve özel sponsorluk anlaşmalarıyla ismini her geçen gün biraz daha fazla duyuran BTCTürk, ödenmiş sermayesini 15 milyon TL’ye çıkarmaya karar verdi. Bu kararla ödenmiş sermayesini tam iki katına çıkaran şirketin ilerleyen dönemlerde farklı yeniliklerle kripto para yatırımcılarının karşısına çıkması bekleniyor.

BTCTürk, Türkiye kripto para pazarına yaptığı katkılar ve 2013 yılından bu yana yaptığı yatırımlar ile hem kullanıcısına hem de Türkiye ekonomisine katma değer sağlamayı sürdürürken kripto para ve blockchain teknolojilerinin geleceğine olan yatırımlarını artırarak devam ettirmeyi planlıyor.

Özgür Güneri Sermaye Artırımıyla İlgili Açıklamalarda Bulundu

BTCTürk’ün Türkiye’deki kripto para alım satım platformları arasında lider kuruluş olarak sermaye artırımına gittiklerini belirten BTCTürk CEO’su Özgür Güneri, şu ifadeleri kullandı:

“Bugün BTCTürk olarak, 81 ilde 850 bini aşan kullanıcıya hizmet veriyor, onların varlıklarının ve verilerinin güvenliğine hassasiyetle yaklaşıyoruz. Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için de kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz. Türkiye’nin geleceğine, dijital ekonomisine, dinamizmine olan inancımız doğrultusunda genel kurulumuzun aldığı karar ile 7. yaşımızı kutladığımız bu günlerde ödenmiş sermayemizi 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltiyoruz. Yatırımlarımızı sürdürerek tüm paydaşlarımıza güven vermeye devam edeceğiz.”

BTCTürk Güvenilir mi?

2013 yılında kurulan BTCTürk, Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri hâline geldi. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BTCTürk’ün 90’dan fazla çalışanı bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BTCTürk, Türkiye’nin 81 ilinden 850 bin kullanıcıya 7/24 hizmet veriyor.

Etiketler:

Yorum Yap