Binance Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye Başladı

Binance Türkiye Resmi Olarak Hizmet Vermeye BaşladıAylardır konuşulan Binance kripto para borsasının Türkiye versiyonu açıldı. Binance Türkiye’nin resmi olarak açılmasının ardından birçok kampanya da Binance Türkiye kullanıcılarının huzuruna sunuldu.

Dünyadaki en büyük kripto para borsası olarak görülen Binance, Türkiye’de resmi olarak faaliyete geçme planları yapıyordu. Türkiye’deki potansiyeli fark eden şirket, Türkiye için açtığı özel siteyi hizmete sundu. Trbinance.com adresinden hizmet veren site, bu adreste birçok kampanyayı kripto para kullanıcılarıyla buluşturdu. Özellikle komisyonları çok daha cazip bir noktada tutmak isteyen Binance Türkiye’nin fazlaca ilgi çekmesi bekleniyor.

Özel Kampanyalar

Binance Türkiye’de dikkat çeken birkaç kampanya bulunuyor. Bu kampanyalar sayesinde piyasadaki rakiplerinden müşteri “çalmayı” planlayan şirketin en dikkat çekici kampanyası ise %20 oranındaki arkadaşına öner komisyonu. Sizlerin referansıyla siteye üye olan kişiden %20 oranında para kazanma şansını yakalayacaksınız. Bu da birçok sitenin yüzdesinden daha fazla.

Binance hesabı olan birçok kripto para kullanıcısı olduğu biliniyor. Binance üzerinden Binance Türkiye’ye aktarım yaptığınızda bu işlemlerden herhangi bir şekilde komisyon alınmıyor. Bu da komisyonsuz para çekme imkanını sizlere tanıyor.

Türk Lirası işlemlerinde de herhangi bir komisyon almayan Binance Türkiye, ilerleyen dönemlerde farklı kampanyalara da yer vereceğe benziyor. Piyasada ses getirmek isteyen Binance Türkiye’nin bu amacına ulaşıp ulaşmayacağını ise zaman gösterecek.

Birçok Kripto Para Binance Türkiye’de

Dünyada kripto para çeşitliliği en fazla olan şirket olarak bilinen Binance, Türkiye’deki operasyonlarında da bu özelliğini devam ettirme amacında. Bitcoin, Tether, Ethereum, Litecoin, Ripple gibi kripto paraların listelendiği Binance Türkiye’de ilerleyen dönemlerde farklı kripto paraların da yer alacağı açıklandı. Birkaç yıl içinde piyasadaki en fazla çeşidin olduğu kripto para borsası unvanını ele geçirmek isteyen Binance Türkiye’nin amacına ulaşması ve piyasasının önde gelen şirketlerinden biri olması bekleniyor.

Dünyaca ünlü Binace kripto para borsasının Türkiye şubesini aktif hale getirmesi de gelecek adına umut verici. Diğer kripto para borsalarının da Türkiye odaklı çalışmalara imza atması ve Binance kripto para borsasının bu noktada öncü olması bekleniyor.

Etiketler:

Yorum Yap